Yenimahalle Şehirlerarası Nakliyat

Kişi veya kurumlar zaman zaman taşınma nedeniyle yer değiştirmek zorunda kalırlar. Bu tür durumlarda ortaya çıkan eşyaların nakliyesi işlemlerinde Yenimahalle Nakliyat olarak profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz nakliye çalışmalarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Nakliye çalışmaları çeşitli yöntemlerin kullanılması sureti ile yapılan hizmetler arasındadır. Kişilerin veya kurumların ihtiyaçlarına bağlı olarak şehir içinde ya da şehirlerarası mesafelerde nakliye hizmetleri verilmesi mümkündür.

Yenimahalle Nakliyat her tür nakliye hizmetinde kurumsal yapısı ile sektörde yer alırken profesyonel anlamda taşımacılık hizmeti veren bir firmadır. Tecrübeli çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin önemsediği her konuya odaklanarak hizmet verirken koşulsuz müşteri memnuniyeti firmamızın öncelikleri arasındadır.

Nakliye birçok alanda gerçekleştirilebilen bir çalışma türüdür. Ev eşyalarının nakliyesi, ofis ve iş yerine ait taşınma hizmetleri ya da Eşya Depolama ihtiyaçları karşısında taşınma faaliyetini gerçekleştirmek bir zorunluluktur. Buna bağlı olarak da ortaya çıkan hizmetler eşya nakliyesi olarak isimlendirilir.

Eşya taşıma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri de paketleme işlemlerinin düzgün yapılmasıdır. Bu sayede taşınma sırasında oluşabilecek hasar riskleri en aza indirilmiş olmaktadır. Yüksek kalite standartların taşıma hizmeti için 0 532 174 79 06 üzerinden günün her saati iletişim kurabilirsiniz.

Nakliye Türleri Nelerdir?

Eşya nakliyesi söz konusu olduğunda taşıma yöntemleri de değişiklik gösterebilir. Müşterilerimizin sık sorduğu suallerden biri de nakliye türleri nelerdir? Şeklinde olduğundan eşya taşınırken kullanılan nakliye yöntemlerinden söz etmek gerekli olacaktır.

  • Kara yolu nakliyesi
  • Hava yolu nakliyesi
  • Deniz yolu nakliyesi
  • Tren yolu nakliyesi

Farklı vasıtalar kullanılarak yapılan tüm nakliye hizmetlerinde ortak amaç bir yerden başka bir yere eşya taşımak olurken Yenimahalle Nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli taşımacılık hizmeti sunmak önceliklerimiz arasındadır.

Karayolu nakliyesi üzerine yaptığımız profesyonel çalışmalarımızda koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanırken müşterilerimizin her tür eşyasını istenilen adrese güvenle teslim etmekteyiz. Profesyonel bir tecrübeye sahip olan çalışanlarımız modern ambalajlar kullanmak sureti ile tüm eşyaları güvenli yöntemlerle paketlemekte ve kolileyerek istenilen adrese teslim edilmek üzere araçlarımıza yüklemektedir.

Taşıma işlemleri sırasında özel bir hassasiyet gösterilmekte ve gerekli tüm güvenlik önlemleri çalışanlarımızın kontrollü iş süreçleri ile temin edilmektedir. Eşyaların istenilen adrese getirilmesinin ardından ise yerleştirme işlemleri müşterilerimizin isteklerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Şehirlerarası Nakliye Nasıl Gerçekleştirilir?

Şehirlerarası nakliye nasıl gerçekleştirilir? Sorusu bu tür bir taşınma gereksinimi oluştuğunda merak edilecek konulardan biridir. Yenimahalle Nakliyat olarak bu tür bir taşınma gereksinimi oluşan müşterilerimiz için öncelikle eşyaların tespit edilmesi, eşyalar için gerekli araçların tercihi, paketleme yöntemlerinin müşterilerimize anlatılması ve taşınma sırasında gerekli olabilecek teknik araç ve gereçlerin belirlenmesi şeklinde ortaya çıkan bir ön çalışma yapılmaktadır.

Bu süreçlerde bizi tercih eden müşterilerimize hizmetlerimizin detayları hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır, gerek duymaları halinde sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz ve taşıma ücreti hakkında da gerekli paylaşımlar yapılır müşterilerimizin onay vermeleri durumunda ekiplerimiz çalışmaları başlatmaktadır.

Müşterimizin uygun bulduğu tarih seçeneğine göre hareket edilirken önem verdiğimiz konulardan biri de vaktinde iş teslimidir. Müşterilerimizin iş ve yaşam akışını olumsuz yönde etkileyebilecek herhangi bir aksamaya meydan vermeyecek iş anlayışına sahip olan firmamız kaliteli işler söz konusu olduğunda sektörde başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren bir firmadır.

Şehirlerarası Nakliye İşlemlerinde Dikkate Alınan Konular

  • Ne kadar eşya taşınacağı (araç seçimini etkileyecek bir faktör olduğu için öncelikle dikkate alınacak konulardan biri de bu olmaktadır)
  • Nakliye sürecinde kaç kişinin çalışacağı
  • Eşyanın götürüleceği adresin hareket noktasına kaç km uzaklıkta olduğu
  • Taşıma işlemleri sırasında ek hizmet uygulamasının yapılıp yapılmayacağı (asansör kullanımı ya da eşya sigortalama işlemleri gibi bazı çalışmalar ek hizmet kapsamında değerlendirilmektedir).