Yenimahalle Sigortalı Nakliyat

Nakliye firmaları taşınma ihtiyaçlarının doğal bir sonucu olarak hizmet veren firmalardır. Yenimahalle Nakliyat firması da siz değerli müşterilerimizin kişisel ya da kurumsal anlamdaki tüm taşınma gereksinimlerinde görev almaktadır.

Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan nakliye firmamız sektörün öncü firmaları arasında yer alırken nitelikli işler söz konusu olduğunda adından sıklıkla söz ettirmektedir. Nakliye çalışmaları ev ya da ofislerin taşınması gerekli olduğunda ortaya çıkan hizmetlerdir ve bu hizmet süreçlerinin doğru yönetilmesi gerekmektedir.

Nakliye çalışmalarının iyi organize edilemediği durumlarda müşteri mağduriyetinin yaşanması kaçınılmaza olmakta ve bu durumda firmalar sıkıntılı süreçler yaşamaktadır. Yenimahalle Nakliyat olarak değerli müşterilerimizin her tür gereksiniminde zamanın öneminin farkında olarak hareket ederken verdiğimiz sözlerin mutlaka yerine getirilmesi konusunda titiz bir anlayışla hareket etmekteyiz.Çalışanlarımızın ve şirketimizin öncelikli hedefleri arasında güvenilir bir nakliye hizmetini vaktinde temin etmek sureti ile koşulsuz müşteri memnuniyetini tesis etmek vardır. Bu sebeplerden dolayı da firmamız kesintisiz hizmetlerini güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır.

Nakliye hizmetleri birçok alanda yapılan çalışmalar arasındadır ve bu işlemlerin uygulanması sırasında eşyaların modern ambalajlarla paketlenmesi, güvenli bir teslimatın gerçekleştirilmesi aşamaları önemli takip süreçlerini gerekli kılmaktadır.

Günümüzde her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de modern yaklaşımlar geliştirilmekte ve taşınma süreçleri müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıcı nitelikte sürdürülmektedir. Paketleme işlemlerinin ardından deneyimli çalışanlarımız aracılığı ile yükleme işlemleri yapılmakta ve eşyalar gideceği adrese güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Tüm sürece dair daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizi 0 532 174 79 06 tuşlayarak arayabilirsiniz.

Sigortalı Nakliye Nedir?

Nakliye işlemleri söz konusu olduğunda iş yeri veya ev nakliyesinde müşterilerimize ait eşyaların hassasiyetle korunmasına dikkat edilmektedir. Buna rağmen dileyen müşterilerimiz firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri aracılığı ile eşyalarını sigortalatmak koşulu ile güvence altına da alabilmektedirler. Sigortalı nakliye nedir? Sorusu karşısında verebileceğimiz yanıtlardan biri de kişilerin eşya gibi sahip oldukları değerli şeyleri güvence altına almak için gerçekleştirilen teminatlardır olacaktır. Bu işlemin yapılması kişisel tercihlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekte ve firmamız müşterilerimize yönelik her tür güvenceyi hizmetlerinde sunmaktadır.

Sigortalı Nakliye Neden Gereklidir?

Müşterilerimiz açısından bazı eşyalar özel bir öneme sahip olabilmektedir. Bu tür durumlarda oluşabilecek maddi zararların tazmin edilmesi sigorta şirketleri aracılığı ile mümkün olduğundan son dönemlerde sigortalı taşımacılık hizmetleri de nakliye firmaları tarafından verilen hizmetler arasına dahil olmuştur.

Sigortalı Nakliye Koşulları

Sigortalı taşımacılık uygulandığında eşyaların sorumluluğu taşıyıcı firma tarafından üstlenilmiş olmaktadır. Taşınacak eşyalar için sigorta yaptırıldığında taşıma esnasında ortaya çıkabilecek hasarlar karşısında firmamız muhatap alınmaktadır.

Bu tür bir taşıma işlemini tercih eden müşterilerimiz için öncelikle bilgilendirme çalışmaları yapılmakta ve teminat ve poliçeler hakkında gerekli bilgiler kendilerine iletilmektedir. Daha sonra bilirkişi tarafından yapılacak bir ziyaretin ardından taşınacak eşyaların durumları tespit edilmektedir.

İşlemlerin tamamlanmasının ardından firmamız güvenli bir hizmet anlayışı ile gerekli taşıma işlemlerini gerçekleştirmekte ve eşyaların teslim edileceği adrese varması, yerlerine yerleştirilmesi ve kontrollerinin yapılması ile çalışmalar tamamlanmaktadır.

Kontroller yapılırken herhangi bir kırılma ya da kayıp söz konusu olduğunda sigorta teminatı altında bulunan eşyalara ait oluşan maddi zararlar şirketimizin sorumluluğu altında olduğundan tazmin edilmektedir.

Taşımacılık hizmetlerinde her geçen gün yeni gelişmelerin yaşanması kaçınılmaz olmakta ve nakliye firmalarının kurumsallığı bu durumda öne çıkmaktadır. Her tür yeniliği yakından takip eden Yenimahalle Nakliyat firması siz değerli müşterilerimize kurumsal anlamda hizmet sunmaktan dolayı memnuniyet duymaktadır.

Profesyonel bir bakış açısı ve güvenli çalışma anlayışı ile yola çıkan firmamız birçok alanda oluşabilecek nakliye gereksinimleri karşısında tercih edilecek doğru bir adrestir. Sektörde kaliteli işlerin mimarı olarak yer alan firmamızdan nitelikli hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz için kesintisiz hizmet vermekten memnuniyet duyarız.